Panewki

Panewki silnikowe i tulejki ANDORIA – MOT

 

Wiemy, że oczekujecie najlepszego produktu w przyzwoitej cenie. Niezawodnego – takiego, który będzie pracował, a za który nie przepłacicie.  Dlatego uruchomiliśmy bimetaliczne łożyska ślizgowe – zwane panewkami

 

 

Wymiana panewek oznacza remont generalny silnika, a to wiąże się z  czasochłonną i kosztowną naprawą. Dlatego tak ważne jest, aby wymieniane elementy nie doprowadziły w niedługim czasie do potrzeby kolejnego remontu. Montowane części powinny być sprawdzone i posiadać gwarancję producenta. To sprawi, że wydane na remont środki zwrócą się w postaci długiej i bezawaryjnej pracy silnika.

 

Panewki to jeden z kluczowych elementów silnika, dlatego ich wdrożenie było czasochłonne i wymagało wielu nakładów. Jednak dzięki zastosowaniu najlepszych stopów metali CuPb24Sn4 oraz pełnemu zaangażowaniu kadry budującej silniki udało się – powstały najlepsze na rynku panewki Andoria-Mot.

 

W łożyskach ślizgowych istotną role odgrywa warstwa ślizgowa – jest ona wrażliwa na korozję dlatego pokrywa się ją warstwą cynową. W trakcie docierania panewek, pod wpływem temperatury, dochodzi do reakcji chemicznej łączącej warstwy panewki – ochronna powłoka cynowa zanika poprzez migrację cyny w kierunku brązu. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie proporcji stopów aluminium, cyny oraz miedzi. W naszym zakładzie dopracowaliśmy to do perfekcji i wiemy, że panewki Andoria-Mot zapewnią długotrwałą pracę silnika.

 

 

 

Najlepsze Panewki dla Polskiego rolnika – dla Ciebie

 

 

www.andoria-mot.com

 

Wyświetlanie 1–2 z 127 wyników